28 września na publicznym serwerze klanu GRAVITY odbędzie się wydarzenie „Battlefield 3: Ostatnie starcie”. Od godziny 16:00 do godziny 20:00 będziecie mogli zagrać ze mną i innymi jutuberami w Pole Bitwy! Cały event streamowany będzie na stronie http://livespot.pl/ostatnie-starcie/ , a w jego trakcie odbywać będą się konkursy. Zasady konkursu, w którym można wygrać grę Battlefield 4 są następujące:
Aby zgarnąć jedną z trzech kopii Battlefield 4, należy:

1. Nagrać maksymalnie 30 sekundowy filmik z EVENTu. Kreatywność każdego z Was mile widziana. Może to być fragmovie, jakaś jedna świetna akcja. Wasz komentarz, muzyka. Wszystko dozwolone.
2. Osoby oglądające Twitcha również mają tę możliwość, jest wiele programów np. Action, który nagrywa z pulpitu. Nie ma problemu, abyście nagrali z Twitcha , albo bezpśrednio z gry. Obydwie formy dozwolone.
3. Taki filmik max. 30 sekund wrzucony na Wasz kanał YT. Link należy wysłać na : konkurs@gravitygaming.pl . Tytuł filmiku: EVENT Battlefield 3 LIVESPOT „tutaj nick z battleloga”.
Spośród wszystkich filmików, zostanie wybrane najlepsze 10, które zostaną umieszczone na stronie www.livespot.pl i tam przez 5 dni będziecie mieli możliwość głosowania. 3 najlepiej ocenione filmiki zgarniają BF4.
4. Oceniana będzie kreatywność nie jakość.
5. Wszelkie pytania dotyczące konkursu.
a) dołączając do jednego z plutonów: GRAVITY COMMUNITY i pisząc zapytanie na ścianie
b) wysyłając zapytanie do: MałaCytrynka lub MrKOKOSfly ( na fanpage FB albo na kanałach YT )
Dodatkowo dla osób, które odwiedzą ten EVENT na serwerze, na podstawie raportów z każdej zakończonej rundy, między uczestnikami odbędzie sie losowanie na zasadach http://www.losowe.pl/liczba ( każdy użytkownik będzie miał swoją liczbę ).
Zostanie wylosowane przemiennie: T-shirt Battlefield albo kubek i smycz Battlefield. O tym losowaniu postaramy się bezpośrednio komentować na live.