Płatności

Płatności internetowe będą nam potrzebne szybciej niż nam się wydaje. O ile konto PayPal założyć może praktycznie każdy o tyle przelanie lub wypłata z niego środków wymaga już posiadania konta w realnym banku. Wielu czynności nie da się też załatwić dostępnymi w sklepach kartami Paysafecard. Oto do czego może nam się przydać konto bankowe:

– wypłata środków z PayPal;

– wpłata środków na PayPal;

– kupno gry w dowolnym sklepie internetowym;

– weryfikacja konta AdSense (zarabianie YouTube);

– weryfikacja konta PayPal;

– wypłata środków z programów parnterskich (reflinki, sieci afiliacyjne);

i wiele wiele innych.

mBank

Chyba najszybszym i najlepszym wyborem dla młodych ludzi (mobilni, mało hajsu ^^) będzie wybór konta z oferty mBanku. Sam posiadam tam konta (można mieć kilka różnych, oszczędnościowe, walutowe itd itp) od wielu lat i jestem z ich oferty bardzo zadowolony. Po pierwsze wszystkie sprawy załatwiam zdalnie (telefon, konsultant na czacie, rozmowa wideo, rozmowa skype) po drugie praktycznie za nic nie płacę (darmowe konto, zupełnie darmowa karta dla osób niepełnoletnich!). Konto w mBanku zakłada się zdalnie bez wychodzenia z domu! Najpierw wypełniamy formularz na stronie banku (link na dole), a następnie kurier przychodzi z gotową umową do podpisania. Praktycznie w ciągu kilku dni, nie wychodząc z domu, stajemy się posiadaczami konta bankowego oraz karty. Dzięki kontu bez problemu zapłacimy za większość towarów w internecie (usługa mTransfer). Dzięki karcie załatwimy płatności z zagranicznymi serwisami (np subskrypcja na Twitch).

Poniższe linki do wniosków o konto mBanku są linkami REFERENCYJNYMI. Rejestrując się za ich pośrednictwem wspierasz moją działalność dzięki prowizji, którą dostaję od banku 🙂

eKONTO dla młodych od 13 roku życia!
eKonto, eMax, mKonto dla starszych 18+